22 Kasım 2013 Cuma

Viski & Luna

Efe ile beraber, 30'larını geçmiş evli bir çift olarak en mantıklı olanı yaptık; iki tane kedi sahiplendik :D Önce Viski'yi aldık. (Sokak hayvanlarına bağış karşılığı sahibinden, pet shop'lardan hiç hoşlanmıyorum) Evimize ilk geldiğinde 2,5-3 ay arası minnacık bir şeydi. Ama ikimiz de bütün gün işte olduğumuz için gündüzleri çok sıkılıyordu. Baktık bizim verecek daha çok sevgimiz var hadi dedik bir de kardeş alalım oğlumuza. Ve böylece kızım Luna ailemize katıldı.Viski

İlk hafta kabus gibiydi. Yani Luna 3 aylıktı geldiğinde Viski ise 4 ayı geçmişti. Ben hem erkek olmasından hem de daha büyük olmasından Viski zarar verir diye korkuyordum. Peh... Kız kadırgalı çıktı. Bir kaç kere sağlam dayak attı erkeğe. Evde sürekli bağrışlar, tıslamalar. Açıkçası biraz moralimiz bozuldu. Ama 1 hafta sonunda yavaş yavaş yaklaşmalar, koklaşmalar başladı. Şimdi ise bildiğiniz kanka moddalar. Hatta işten eve gelince şöyle bir bana bakıp oynamaya devam ediyorlar. 


Luna

Şimdi asıl sıkıntı, aralarındaki ilişkinin oyunun ötesine geçmesine izin vermeden birini kısırlaştırmam lazım. Sanırım ilk erkek olacak ama gene de hala erken. Ez az bir 7 aylık olmasını beklemeyi planlıyorum. Hani siyam ve tekirden çok değişik bir kombinasyon çıkabilir ama sağlıkları açısından en mantıklısı bu olacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder