31 Temmuz 2014 Perşembe

Bu aralar ne yapıyorum?

Açıkçası İzmir sıcağında bol bol bira tüketmekten başka bir şey yapasım yok. Arada Urla Ayvalık kaçamakları bünyeye iyi geliyor ama yetmiyor. İş var sonuçta gene dönüyorum cehennem sıcağına :(

Bilgisayarda Heartstone'a fena sardım. Bir kaç oyun atayım diye giriyorum. Üstüste yenince gaza geliyorum sonra yenilip daha da hırslanıyorum. Sonra bir bakmışım bir kart oyunu için 3-4 saatimi bilgisayar başında geçirmişim. Steam indirim çılgınlığında aldığım oyunlar bir köşe de bekliyorlar hala. Gerçi Walking Dead Season 1'i bitirdim. İnteraktif movie diyebileceğim aslında pek de oyun gibi olmayan bir oyun. Ama oldukça beğendim. Hatta itiraf etmeliyim ki son bölümünde resmen ağladım. Keşke verdiğimiz kararların daha çok etkisi olsaydı. Aynı firma olan Telltale Game'in The Wolf Among Us'ını da aldım da daha başlamak nasip olmadı.


Uzun zamandır kütüphanemde sırasını bekleyen, Susanna Clarke'ın yazdığı "Jonathan Strange ve Bay Norell"e başladım hatta 1 hafta gibi bir sürede bitirdim. Oldukça kalın bir kitap hani fırlatsan kafa yarar o cinsten. Ama çok hoşuma gitti. Kitap buram buram İngiliz kokuyor. Üzerine tatilde çerez niyetine adli tıp gerilimi "Ölülerin Fısıltısı"nı okudum. Simon Beckett'in önceki iki kitabını daha çok beğenmiştim. Bu kitap biraz hayal kırıklığı yarattı.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine "Fargo"nun dizisini izledim. Filmini de çok beğenmiştim, beklentim yüksekti ki fazlasıyla karşıladı. Bir de "Dominion" diye bir dizi izleyeyim dedim. İlk bölüm saolsun hayatımdan 1 saati çaldı. Rezalet ötesi bir dizi kesinlikle tavsiye etmem.İşte kısa kısa bu aralar bunlarla vakit geçirdim. Yani sıcak yüzünden zaten istesem de uzun uzun anlatamam. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder